Zchlaďte se v Ostravar Aréně tím nejlepším para hokejem planety

Autor: admin 21. června 2021

20. června 2021/ Ostrava/Zuzana Glacová

Atmosféra, kterou zažijete jen tento týden, jen v Ostravě a jen s para hokejem!!! Pokud Vás už unavují úmorná vedra, můžete se zchladit u ledu a užít si pořádnou dávku emocí i sportovních výkonů! MS v para hokeji Ostrava 2021 pokračuje, a to nejen přímo v hale, ale i venkovní fazóně!

Fanoušci, kteří si koupí vstupenky na jakýkoliv zápas šampionátu mají zároveň vstup do venkovní fazóny naprosto ZDARMA!!!

A dnešní den nabízí opět pořádně vypjatá utkání. Drama až do poslední chvíle. Češi změří své síly s úřadujícími mistry světa z USA. Fandit můžete přímo z ochozů Ostravar Arény, v přestávkách mezi třetinami nezapomeňte omrknout náš fanshop se skvělou Para hokejovou kolekcí.

Podmínky pro vstup do arény i venkovní fanzóny je naprosto jednoduchý! Stačí se prokázat platným certifikátem o očkování, prodělání nemoci COVID-19 nebo negativním testem.

V rámci play off nabízíme divákům v ceně jedné zakoupené vstupenky na zápas do haly možnost navštívit všechny zápasy daného dne, včetně návštěvy fazóny zdarma:

Více informací ZDE: https://ms2021.parahockey.cz/