Vybudování zázemí a rekonstrukce hřiště TJ Sokol Koblov z.s.

Autor: admin 28. dubna 2021

Cílem projektu je výstavba nového zázemí pro fotbal a rekonstrukce stávajícího fotbalového hřiště ve sportovním areálu Ostrava – Koblov. Vzhledem k předchozímu stavu, kdy veškeré zázemí pro sport bylo zastaralé, nefunkční a hygienicky nevyhovující byla realizace projektu nezbytnou nutností pro další vývoj sportovní činnosti dětí a mládeže TJ Sokol Koblov, místních spolků, organizací a škol.

Vnitřní uspořádání objektů neodpovídalo požadavkům sportovců ani hygienickým normám. V lokalitě chyběla další infrastruktura tohoto typu pro sportovní akce spolků, školek, škol a veřejnosti. Hlavní účel užívání stavby po provedené výstavbě a rekonstrukci je nezměněn. Realizací projektu došlo k významnému zlepšení prostředí pro sportovce, vytvoření vhodnějších podmínek pro sportovní činnosti a tím došlo k dosažení vhodnější využitelnosti daných prostor, zejména z hlediska hygienických podmínek pro děti a mládež.

Součástí realizace projektu je rekonstrukce travnaté plochy fotbalového hřiště 64m x 100 m (6400 m2) a novostavba budovy zázemí sportoviště (fotbalového hřiště) včetně příslušenství.

 PŘEDKLADATEL AKCE (žadatel) a další partneři podílející se na projektu

TJ Sokol Koblov z.s.

ROZPOČET

celkové náklady: 25,8 mil. Kč

Podíl na financování:

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Statutární město Ostrava

Městský obvod Slezská Ostrava

další zdroje

STAV PROJEKTU

– ukončena realizace projektu k 06/2020