Rainbow Run

Autor: admin 25. května 2022

Jediný barevný festival v České republice, který se odehrává v Ostravě v nádherné industriální Dolní Oblasti Vítkovic. Dva bláznivé programy v jeden den. To je Rainbow Fest, Rainbow Run a Rainbow Run Family + Rainbow Run kids. 

Rainbow Fest je součástí celé akce a tento rok se můžete těšit na Ewu Farnou, Kaliho, DJ Lowu, pro děti Míšu Růžičkovou, duhové nebe, 5 tun barev a taky párty v pěně, kolotoče, zábavné zóny, soutěže a jiné.

Rainbow Run je 5 nejšťastnějších kilometrů na světě pro kohokoliv. Rainbow Run Family je určen především pro rodiny a měří  2 Km. Kids Rainbow Run je pro rodiny s dětmi a je dlouhý pouze 1km, kdy děti mohou jet i na odrážedlech, Všechny 3 běhy jsou doprovázeny barvami i házecími zónami a je na vás jaký běh si vyberete!

Váš den se uskuteční  4. 6. 2022 od 10:30 do 24:00 hod, kdy společně obarvíme Ostravu tunami barevného prášku.

Součástí Rainbow je také charitativní projekt Daruj Duhu. Dvěma vybraným rodinám, které v životě neměly tolik štěstí a starají se o handycapované děti, splníme jejich sen, ať už je to koupání s delfíny nebo návštěva ateliéru Harryho Pottera, nebo se postavit znovu na nohy.

NEBO: Rainbow Run je ten nejšílenější den v roce! Jediný barevný festival v České republice, který se odehrává v Ostravě v nádherné industriální Dolní Oblasti Vítkovic. Dva bláznivé programy v jeden den. To je Rainbow Fest, Rainbow Run (Family a Kids). Součástí Festivalu jsou kapely, duhové nebe, soutěže, kolotoče, spoustu dobrého jídla a pití nebo taky náš charitatiní projekt DARUJ DUHU. Rainbow Run je 5nejšťastnějších kilometrů na světě pro kohokoliv. Rainbow Run Family je určen především pro rodiny a měří  2 Km. Kids Rainbow Run je pro rodiny s dětmi a je dlouhý pouze 1km, kdy děti mohou jet i na odrážedlech, Všechny 3 běhy jsou doprovázeny barvami i házecími zónami.

Informace k akci: https://www.rainbowrun.cz/?gclid=EAIaIQobChMI34jGusf69wIVDtnVCh1nmQ2-EAAYASAAEgLGcvD_BwE