Ostrava vybíhá vpřed! RBP Ostrava City Marathon 2021 (akce již proběhla)

Autor: admin 3. září 2021

Začít běhat znamenalo pro mnoho lidí nezbláznit se z nastalé situace. Nechte se strhnout výbušnou směsí pohybu, endorfinů a hudby – přijeďte za námi na RBP Ostrava City Marathon 2021 dne 12. září 2021 a zúročte vše, co jste natrénovali!

Nenechte si ujít běžecký svátek

Zapište si datum 12. září 2021 – to je OCM! Běžcům nabídneme mnoho běžeckých disciplín a na své si přijdou i ti nejmenší. Za organizátory můžeme říct, že již mnoho let se snažíme vytvářet příjemnou, zábavnou, rodinnou a sportovní atmosféru. Snažíme se ukázat, že Ostrava již dávno není jen industriální a černá, naopak je veselá, barevná plná zábavných a přátelských lidí. Účastníci RBP Ostrava City Marathonu si nejen užijí skvělý den plný pohybu, ale také budou moci přispět na charitativní účely. Startovní výstřel padne na Masarykově náměstí v centru Ostravy a odstartuje tak již šedesátý ročník. Všechen ten pohyb doprovází perfektní hudba. Závodníci, jako vždy, mohou využít služeb našich partnerů, jako jsou měření a vyhodnocení fyzičky či testování zraku.

Jakou běžeckou disciplínu si vyberete vy?

Na Ostrava City Marathon nabízíme mnoho možností. Pro každého máme něco!

Maraton 42,2 km – Klasický maraton pro opravdové běžce

Půlmaraton 21,5 km – Poloviční maraton, ideální volba pro sportovce, kteří se ještě na maraton necítí

10 km – jedna z nejrychlejších silničních desítek

Štafety 6×6 – Závod skvěle podpoří soudružnost kolektivu a týmového ducha

Kids – Běhy pro malé závodníky budou také k dispozici ve více variantách

Charity Run – Rodinný charitativní běh na 4,2 km, který je určen pro všechny věkové kategorie

Chceme, aby nás běželo co nejvíce!

Každým rokem je nás víc a víc. Přidávají se závodníci nejen z Česka, ale i z celé Evropy. Prostě tady nesmíte chybět. K tomu, abyste se mohli zúčastnit, je nutná registrace zde. Při registraci si vyberete délku běhu. Dbáme na přesnost výsledků a proto máme startovní čísla s čipem. Využijte možnosti registrace do konce června za výhodnější cenu!

Pro vítěze jednotlivých kategorií máme nachystány věcné ceny a pro ty nejlepší z vás také finanční odměny v celkovém součtu 151 000 Kč.

Všechny důležité informace naleznete na webových stránkách ZDE:  Ostrava City Marathon.