Mistrovství Evropy ve volejbale mužů v Ostravě od 1. do 19. září (akce již proběhla)

Autor: admin 3. září 2021

Evropský volejbalový šampionát se uskuteční od 1. do 19. září ve čtyřech zemích současně a jedním z hostitelských měst je právě Ostrava. Český národní tým se divákům představí v Ostravar Aréně, kde ve skupině B změří síly s družstvy Itálie, Slovinska, Bulharska, Běloruska a Černé Hory. Následně budou mít čeští fanoušci možnost vidět čtyři osmifinálová a dvě čtvrtfinálová utkání.

„Mistrovství Evropy ve volejbale mužů opět stvrzuje fakt, že je Ostrava městem sportu. Po beachvolejbalovém turnaji Světové série a para hokejovém světovém šampionátu jde o třetí sportovní vrchol mezinárodního formátu, který naše město v tomto roce hostí. I když je pandemická situace pořád nestálá, věřím, že se v září společně sejdeme v Ostravar Aréně a budeme fandit tak pěknému a energickému sportu, kterým šestkový volejbal bezpochyby je,“ zdůrzanila náměstkyně primátora města Ostravy pro školství a sport Andrea Hoffmannová.

Na mistrovství Evropy už se všichni moc těšíme a já doufám, že se nám podaří uhrát co nejlepší výsledek. Budeme se snažit, abychom byli na šampionátu v co nejlepší formě. Ostrava je navíc skvělé město, kde si diváci budou moci vychutnat nejenom tento velký sportovní zážitek, ale navštívit i všechny její krásné dominanty,“ uvedl na tiskové konferenci ambasador ME Jan Hadrava, špičkový český vojelbalista. „Fanoušci nás budou mít možnost vidět na vrcholné akci téměř po dvou letech a myslím, že už se nemůžou dočkat. Proto je skvělé, že už si ode dneška mohou na mistrovství Evropy zakoupit i vstupenky,“ dodal Hadrava.

Akce se bude konat za aktuálně závazných a platných hygienicko-epidemiologických nařízení, která budou průběžně aktualizována s blížícím se termínem konání akce. Více informací je k dipozici na webové stránce https://eurovolley.cev.eu/cs/hlavni-stranka-muzi/ a na sociálních sítích České volejbalové reprezentace.

Členové Českého volejbalového svazu obdrží do 31. července speciální slevu 30 % z ceny vstupenky. Studenti a důchodci starší 65 let mají rovněž do 31. července nárok na 15% slevu z celkové ceny vstupenky. Děti do 4 let mají na mistrovství Evropy vstup zdarma.

Olympijské vítěze porazili bez ztráty setu Český národní tým dokázal na mistrovství Evropy napsat neskutečný osmifinálový příběh! V Ostravar Aréně se proti svěřencům Jiřího Nováka v pondělí postavili francouzští olympijští vítězové, čeští lvi se jich ale nezalekli. Za velikou bitvou s fantastickou diváckou kulisou a neuvěřitelně dramatickou koncovkou třetího setu napsali svěřenci Jiřího Nováka sladkou postupovou tečku v podobě […]

Úvodní hvizd Mistrovství Evropy ve volejbalu mužů v Ostravě zazní v pátek 3. září ve 14 hodin a 15 minut. Zahajovací utkání proběhne mezi Itálií a Běloruskem. Domácího národního týmu se fanoušci dočkají od 20 hodin a 15 minut, kdy budou svěřenci trenéra Jiřího Nováka postaveni proti slovinským obhájcům stříbra z minulého evropského šampionátu. V Ostravar aréně […]

OSTRAVA – Necelé dva měsíce před startem Mistrovství Evropy ve volejbalu mužů (CEV EuroVolley 2001) byl představen kompletní rozpis zápasů. V Ostravě, která je jedním ze čtyř hostitelských měst evropského šampionátu, zazní úvodní hvizd 3. září. Český národní tým mužů změří na úvod své síly ve 20:15 se Slovinskem. „Od dnešního dne už známe celý […]