Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek v atletice v hale

Autor: admin 22. února 2023

Blíží se víkend a s ním i další halová atletika, která díky počtu startujících nese název GIGANT a je vrcholem sezóny pro mladé atlety a atletky.

Dle slov ředitele šampionátu Oldřicha Zvolánka bude boj o medaile probíhat opět ve stoprocentně připraveném prostředí. „Máme za sebou mistrovství mužů a žen, na němž padaly rekordy české, rekordy šampionátu a samozřejmě i rekordy osobní. Byla to velmi povedená akce a tým organizátorů je připraven i na gigant. Bude na něm soutěži kolem šesti stovek mladých atletů a atletek, což je pochopitelně hodně náročné na veškerou organizaci. Ale jsme připraveni a věřím, že budou spokojeni všichni účastníci,“ říká před víkendovým kláním. 

Šampionát v Ostravě začíná v sobotu v 10 hodin ráno, nedělní program začíná už v 9.30. K vidění bude opět skvělá atletika v podání nejlepší českých juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek. Kompletní časový pořad najdete zde.

Dnes 7.3.2024 byly na tiskové konferenci ke Zlaté Tretře představeny hlavní hvězdy. Celý článek si přečtěte zde. Zároveň jsou už v prodeji vstupenky, které budou určitě po ohlášení aktuálních hvězd velmi cenné pro každého fanouška atletiky. Nákup vstupenek můžete provést ZDE. Více informací, nejen o aktualitách Zlaté Tretry, naleznete ZDE.

Ulov si i ty svou vstupenku na tuto již tradiční sportovní událost, která opět slibuje ten nejlepší beachvolejbal a jedinečný zážitek pro fanoušky. „Už od mimořádného úspěchu Davida Schweinera a Ondřeje Perušiče na mistrovství světa se nás fanoušci ptají, kdy spustíme prodej vstupenek na ročník 2024. A protože je nechceme nechat dlouho čekat, naplánovali jsme […]

Český bronzový tým z mistrovství světa vyzve na domácí půdě světovou elitu! Paralympijští vítězové a mistři světa z USA, tým Kanady a světový výběr těch nejlepších parahokejistů ve složeném IPH týmu. Elitní světový parahokej se sjíždí do Ostravy! Nejprestižnější parahokejový turnaj světa IPH CUP 2023 bude hostit 2. – 8. října OSTRAVAR ARÉNA. Turnaj, který […]