Marketingová konference SPORT22!!! se blíží!

Autor: admin 19. dubna 2022

Statutární město Ostrava, významný podporovatel sportu, zve zástupce ostravských sportovních klubů a organizátory sportovních akcí na vzdělávací a motivační konferenci s marketingovým zaměřením, SPORT22!!! Tato konference je součástí marketingové podpory sportu 2022 a jejím cílem je předat účastníkům know-how v oblasti sportovního marketingu, managementu či sponzoringu.

V nově opravených prostorách Domu Kultury Poklad v Ostravě-Porubě se zúčastnění mohou těšit na pět zkušených řečníků, kteří jim v průběhu celodenního programu předají své zkušenosti, rady a tipy, ale také na debatu se zástupci sportovců, kteří popíší své zážitky z plnění marketingových povinností vůči svým sponzorům, klubům či asociacím. Nedílnou součástí programu je rovněž vyhlášení prestižní ankety Sportovec roku 2021!

PRO KOHO JE KONFERENCE URČENA A KDO SE MŮŽE ZÚČASTNIT:

Zástupci ostravských sportovních klubů a jejich partneři – Každý klub může na konferenci registrovat až dva zástupce. Navíc pak může pozvat jednoho ze zástupců svých významných partnerů.

Zástupci organizátorů sportovních akcí na území města Ostravy a jejich partneři – Každý organizátor sportovních akcí smí na konferenci registrovat až dva zástupce. Navíc pak může pozvat jednoho ze zástupců svých významných partnerů.

Patříte mezi zástupce ostravských sportovních klubů, či organizátory sportovních akcí a neobdrželi jste email s možností registrace? Ozvěte se nám!

Kontaktní údaje:
Ing. Tomáš Foldyna
Specialista podpory a manažer projektů v oblasti sportu
Magistrát města Ostravy
Odbor školství a sportu
Prokešovo náměstí 8, 729 30 Ostrava
T    +420 599 443 081
M   +420 720 978 132
E    tfoldyna@ostrava.cz
W   www.fajnovysport.cz
FB  Fajnovy sport Ostrava