International Para Hockey Cup Ostrava (akce již proběhla)

Autor: admin 14. prosince 2021

International Para Hockey Cup se koná od 12. do 18. prosince 2021 v ostravské RT Torax Aréně a je ostrou přípravou  na blížící se Zimní paralympijské hry Peking 2022.

Původně se měly turnaje účastnit kromě české para hokejové reprezentace také celky Ruska, Kanady a USA, nicméně poslední dvě jmenované reprezentace ze zámoří se rozhodly na poslední chvíli neodcestovat do Evropy, a to s ohledem na špatnou epidemiologickou situaci. Česká para hokejová reprezentace se tak utká v sérií mezistátních utkání jen s týmem Ruska.

Vstupenky, které si fanoušci již zakoupili, zůstávají v platnosti, a to na kterýkoliv zápas v rámci turnaje International Para Hockey Cup. Kapacita stadionu je na základě vládních opatření omezena na tisíc návštěvníků.

Podmínky pro vstup do RT Torax Arény se řídí provozním řádem haly a aktuálně platným usnesením vlády České republiky.
Vstup na jednotlivá utkání je možný pouze pro očkované osoby  proti nemoci COVID-19 a SARS-CoV-2 nebo s potvrzením o prodělání nemoci COVID, kdy od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní. S nákupem vstupenky souhlasíte s návštěvním řádem RT Torax Arény.

Nemůžete se na utkání osobně dostavit? Nevadí!
Všechny zápasy můžete sledovat také na webu Parahockey.cz