Curling v Ostravě

Autor: admin 6. března 2023

V neděli 5.3. si mohla veřejnost zdarma vyzkoušet curling na SAREZE v Ostravě Porubě, kde se také mohli potkat s olympionikem Tomášem Paulem! Celkem tuto možnost využilo na 200 nadšenců a někteří z nich se hned přihlásili do nově vzniklého klubu Curling Ostrava.

„Mám radost z nadšeného základu klubu, protože to je záruka, že se klub bude dále rozvíjet“, řekl předseda Českého svazu curlingu pan David Šik.

S úspěchem se curling setkal také ze strany náměstka primátora Ostravy pro oblast sportu pana Jan Dohnal – náměstek primátora Ostravy, který před nedávnem navštívil curlingové centrum v Brně a přišel s myšlenkou vybudovat curlingové centrum u nás v Ostravě.

Víkend, přesněji pak sobota 18.03. a neděle 19.03., se ponese ve znamení juda. V Ostravě se již tradičně bude konat Ostrava Judo Open 2023, kde se nám představí závodníci kategorie U14, U16, U18 a U23. Do Ostravy zavítají judisté z celé České Republiky a dalších států Evropy, aby mohli změřit své síly a poprat se o krásné medaile […]

V sobotu a neděli (18. a 19.02.) budou ve vítkovické hale bojovat nejlepší čeští atleti a atletky o mistrovské tituly. Na diváky čeká skvělá atmosféra a špičkové výkony domácích zástupců, kandidátů na stupně vítězů. Nejde totiž jen o medaile z nejprestižnějšího národního závodu, ale v mnoha případech také o plnění limitů na evropský šampionát v Istanbulu. Na […]