Curling v Ostravě

Autor: admin 6. března 2023

V neděli 5.3. si mohla veřejnost zdarma vyzkoušet curling na SAREZE v Ostravě Porubě, kde se také mohli potkat s olympionikem Tomášem Paulem! Celkem tuto možnost využilo na 200 nadšenců a někteří z nich se hned přihlásili do nově vzniklého klubu Curling Ostrava.

„Mám radost z nadšeného základu klubu, protože to je záruka, že se klub bude dále rozvíjet“, řekl předseda Českého svazu curlingu pan David Šik.

S úspěchem se curling setkal také ze strany náměstka primátora Ostravy pro oblast sportu pana Jan Dohnal – náměstek primátora Ostravy, který před nedávnem navštívil curlingové centrum v Brně a přišel s myšlenkou vybudovat curlingové centrum u nás v Ostravě.

Dnes 7.3.2024 byly na tiskové konferenci ke Zlaté Tretře představeny hlavní hvězdy. Celý článek si přečtěte zde. Zároveň jsou už v prodeji vstupenky, které budou určitě po ohlášení aktuálních hvězd velmi cenné pro každého fanouška atletiky. Nákup vstupenek můžete provést ZDE. Více informací, nejen o aktualitách Zlaté Tretry, naleznete ZDE.

Ulov si i ty svou vstupenku na tuto již tradiční sportovní událost, která opět slibuje ten nejlepší beachvolejbal a jedinečný zážitek pro fanoušky. „Už od mimořádného úspěchu Davida Schweinera a Ondřeje Perušiče na mistrovství světa se nás fanoušci ptají, kdy spustíme prodej vstupenek na ročník 2024. A protože je nechceme nechat dlouho čekat, naplánovali jsme […]

Český bronzový tým z mistrovství světa vyzve na domácí půdě světovou elitu! Paralympijští vítězové a mistři světa z USA, tým Kanady a světový výběr těch nejlepších parahokejistů ve složeném IPH týmu. Elitní světový parahokej se sjíždí do Ostravy! Nejprestižnější parahokejový turnaj světa IPH CUP 2023 bude hostit 2. – 8. října OSTRAVAR ARÉNA. Turnaj, který […]